Scroll to top

Apartmány Hrabovo

Apartmán č.19
pozostáva z dvoch samostatných izieb, kuchyne a kúpeľne. V spálni je manželská posteľ a 1 prístelka v obývacej izbe je rozťahovací gauč pre 2 osoby

Apartmánový štýl bývania býva čoraz viac populárny a vyhľadávaný hlavne rodinami s deťmi kvôli flexibilite stravovania. Ak Vám vadia určené termíny spoločných raňajok,večerí v hoteloch,alebo penziónoch tak pobyt v apartmánoch Hrabovo Vám umožní slobodne a pohodlne sa rozhodovať kedy a kde sa pôjdete najesť. Môžete pritom vyskúšať rôzne druhy jedál alebo špecialít národnej kuchyne. Ak sa rozhodnete niečo si uvariť samostatne tak sú Vám k dispozícii kompletne vybavené kuchyne v každom apartmáne.

Naše ubytovanie v prírode sa nachádza v lokalite, ktorá je obklopená úchvatnými prírodnými krásami. Flóra a fauna v okolí ubytovania sú rozmanité a bohaté. Svieža zeleň, štebot vtákov a šuchot lístia vytvárajú pokojné a upokojujúce prostredie. Poloha je jedinečná tým, že sa nachádza v blízkosti jazera, čo hosťom poskytuje príležitosť na interakciu s prírodným prostredím. Hostia si môžu ísť zaplávať, chytať ryby alebo jednoducho relaxovať na brehu jazera a vychutnať si pokojnú atmosféru.

Pre deti máme k dispozícii:

detské ihrisko
pieskovisko
hojdačka
prieliezky

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.