Scroll to top

Apartmány Hrabovo a okolie

Rezort Apartmány Hrabovo je výnimočný komplex, ktorý pozostáva zo siedmych apartmánových domov umožňujúcich rekreáciu a celoročný pobyt v nádhernom prostredí lokality Liptov. Rezort sa nachádza v národnom parku Veľká Fatra. Necelé 2 km od Ružomberka v tesnej blízkosti údolnej stanice kabínkovej lanovky na Malinô Brdo – kde sa nachádza najväčšie lyžiarske stredisko Skipark.

Len pár kilometrov sa nachádza termálne kúpalisko Thermal park Bešeňová, ktoré ponúka celoročne jedinečný a dokonalý relax vo vonkajších a vnútorných bazénoch, v ktorých je geotermálna liečivá voda alebo číra ohrievaná voda. Rezort Apartmány Hrabovo je uzavretý súkromný areál na brehu prírodného jazera Hrabovo, kde Vám poskytneme nadštandardné ubytovanie na Liptove. Každý apartmán je zariadený a má k dispozícii vlastné parkovacie miesto monitorované kamerovým systémom.

Hrabovská dolina je miesto, kde to naozaj žije!

Jedinečná poloha Rezortu Apartmány Hrabovo Vám poskytne maximálny oddych, možnosti relaxu a zábavy priamo v srdci Liptova a v lone prírody. Pohorie Veľká Fatra vytvára okolo rezortu zónu pokoja, oddychu a pohody a to len na skok od mesta Ružomberok hlavnej križovatky medzi východom a západom, severom a juhom Slovenska.

Kabínová lanovka, ktorá sa nachádza len pár metrov od rezortu, Vás vyvezie do jedného z najväčších lyžiarskych stredísk Skipark Malino Brdo. Odtiaľ sa Vám naskytne prekrásny panoramatický výhľad na celý Liptov, Nízke Tatry i vzdialené Vysoké Tatry. Ubytovanie v Apartmánoch Hrabovo ponúka celoročnú relaxáciu, športové vyžitie v lete a v zime, dostupnosť termálnych prameňov a iných zaujímavých atrakcií a lokalít.

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.